Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

"Najpiękniejsze melodie świata"

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie Rodzina Kaczmarek małe.jpg

Godzina koncertu13.04.2019 r., godz. 19:00

Miejsce koncertuFilharmonia Koszalińska

Kup bilet

Opis rozszerzony:

Iwona Kaczmarek - sopran liryczny (mama). Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała  główne role w takich operach, jak "Aida", "Tosca", "Hrabina", "Halka" czy "Trubadur". Nie dzieli jednak muzyki na gatunki. Czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym ("Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza"), a nawet w musicalu.

Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny (tata). Były pierwszy tenor Teatru Wielkiego w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Po studiach w Akademii Muzycznej  w Łodzi kontynuował edukację u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Współpracuje z teatrami w całej Polsce, jak i poza jej granicami.

Adam Kaczmarek - tenor (syn). Ma zaledwie 16 lat! Jego głos o jasnej, dźwięcznej barwie, silny i czysty, budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent”, gdzie wykonał piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył  się od dziecka. Śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo. Razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

Wojtek Kaczmarek - baryton (syn). Ma 20 lat. Niezwykła, dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Studiuje w Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale wokalno-aktorskim. 

Sponsorzy:

       sponsor-toyota   sponsor-elfa  

© 2019 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS