Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

KUBA BADACH

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie Kuba Badach 265 x117.jpg

Godzina koncertu3.12.2019 r., godz. 20:00

Miejsce koncertuFilharmonia Koszalińska

Kup bilet

Opis rozszerzony:

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) - wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 roku, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

Płyta Tribute to Andrzej Zaucha ma już 10 lat, jednak wciąż zyskuje nowych odbiorców, a starych przyprawia o dreszcze. Takie wyjątkowe jubileusze należy czcić! Podczas koncertów z tej okazji Kuba Badach wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy, w nowych aranżacjach przygotowanych przez siebie oraz Jacka Piskorza.

 „To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory..."   mówi Kuba Badach.


Bilety w cenie 129,00 i 99,00 złotych do nabycia w kasie Filharmonii Koszalińskiej i na www.kupbilecik.pl

Sponsorzy:

   sponsor-medicalbeta     sponsor-toyota     sponsor-flens     sponsor-elfa     sponsor-kuncer     sponsor-radewrosnowo

© 2019 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS