Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

12 Tenorów i Diva Melanie Goerlitz

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie 12 Tenorów małe.jpg

Godzina koncertu18.03.2020 r., godz. 19:00

Miejsce koncertuFilharmonia Koszalińska

Kup bilet

Opis rozszerzony:

12 Tenors & Diva to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u, i nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

Zespół tworzą międzynarodowi artyści – wokaliści grupy LeonVoci – obdarzeni naturalnym i pięknie brzmiącym głosem o wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji oraz zespół Kalophonia, wykonujący głównie utwory nawiązujące do stylu a cappella.  Obok nich, na scenie zobaczymy Melanie Goerlitz - gwiazdę z Nowego Jorku, która jako solistka bierze udział w wielu produkcjach broadwayowskich, a także koncertuje na scenach USA oraz Europy. Goerlitz jest absolwentką prestiżowego Carnegie Mellon University w Pittsburghu, po którego ukończeniu otrzymała dyplom z wyróżnieniem oraz stypendium na studia mistrzowskie we Włoszech. Po ukończeniu klasy mistrzowskiej Melanie Goerlitz odniosła swój pierwszy sukces - profesjonalny debiut operowy w Nannetta Falstaff i Musetta w Cyganerii, który został zarejestrowany archiwalnie przez Radio City Rocckettes.  Melanie Goerlitz zatrudniona jest w amerykańskim „National Tours” jako solistka specjalizująca się w wykonaniach „Swing Broadway Musical i Pop”.

Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO, która koncertuje każdego roku w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, w Monachium czy Concertgebouw w Amsterdamie.

Charakterystyczne dla koncertów 12 Tenors & Diva są wirtuozeria wokalu i kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa "Granada" Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury "Brunetki, blondynki", oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo "Unbrake My Heart", czy też "We Will Rock You" zespołu Queen, przeboje grupy ABBA: "Mamma Mia", "Dancing Queen" oraz ponadczasowe hity Whitney Houston - "All at once" czy "I wanna dance with somebody" , "Hallo" Beyonce czy duet Shallow Bradlayem Cooperem i Lady Gagą z filmu 'Narodziny Gwiazdy" nagrodzony Grammy w 2018 r. i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenors & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny sceniczny wizerunek wykonawców. 

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.


Bilety w cenie 140,00 zł i 125,00 zł do nabycia w kasie Filharmonii Koszalińskiej i na stronie www.kupbilecik.pl.

Sponsorzy:

   sponsor-medicalbeta     sponsor-toyota     sponsor-flens     sponsor-elfa     sponsor-kuncer     sponsor-radewrosnowo

© 2020 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS