Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

Koncert charytatywny

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie Śpiewające fortepiany małe.jpg

Godzina koncertu28.12.2019 r., godz. 18:00

Miejsce koncertuFilharmonia Koszalińska

Opis rozszerzony:

III Świąteczny Koncert Charytatywny Fundacji Przymierze na rzecz powstającego Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej. Wykonawcy:

Czesław Majewski & Janusz Tylman - duet fortepianowy
Wojciech Malina Kowalski - perkusja, bas
Tadeusz Melon - skrzypce
Joanna Stefańska-Matraszek - sopran
Ireneusz Miczka - baryton


ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY to brawurowy koncert w wykonaniu: znakomitych pianistów Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana, gwiazd popularnego programu telewizyjnego: "Śpiewające fortepiany"; Wojciecha Maliny Kowalewskiego (perkusja, bas); Tadeusza Melona (skrzypce) oraz solistów Warszawskiej Opery Kameralnej i Gliwickiego Teatru Muzycznego - Joanny Stefańskiej-Matraszek i Ireneusza Miczki.

W programie przeboje muzyki klasycznej, najpiękniejsze melodie z operetek, musicali oraz ponadczasowe standardy muzyki rozrywkowej i muzyczne niespodzianki. Koncert ten to znakomite połączenie klasyki i rozrywki doprawione anegdotą i humorem! Przebojową i ponadczasową muzykę dopełni anegdotyczno-humorystyczny komentarz gospodarzy wieczoru - Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana.


Bilety - cegiełki w cenie 50,00 złotych i 80,00 złotych do nabycia od 5 listopada 2019 r. w kasie biletowej Filharmonii Koszalińskiej, na Górze Chełmskiej oraz u sióstr szensztackich - Koszalin, ul. Zielona 38; tel: 601 319 786.

 

Sponsorzy:

   sponsor-medicalbeta     sponsor-toyota     sponsor-flens     sponsor-elfa     sponsor-kuncer     sponsor-radewrosnowo

© 2020 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS