Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

Raz, Dwa, Trzy

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie Raz Dwa Trzy małe.jpg

Godzina koncertu25.02.2020 r., godz. 19:00

Miejsce koncertuFilharmonia Koszalińska

Kup bilet

Opis rozszerzony:

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy”- jego swoistym DNA.

 

Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji – zespół pragnie uczcić swoją przyjaźń  z publicznością i wyrazić jej wdzięczność za to, że z nim jest.

 

Te 30 lat minęło jak jeden koncert!Bilety w cenie 120,00 zł i 90,00 zł w kasie Filharmonii Koszalińskiej i na www.kupbilecik.pl

Sponsorzy:

   sponsor-medicalbeta     sponsor-toyota     sponsor-flens     sponsor-elfa     sponsor-kuncer     sponsor-radewrosnowo

© 2020 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS