Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

Anna Wyszkoni

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie Anna Wyszkoni akustycznie małe.jpg

Godzina koncertu14.03.2020 r., godz. 18:00

Miejsce koncertuFilharmonia Koszalińska

Kup bilet

Opis rozszerzony:

Jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki nosi tytuł „Jestem tu nowa”. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł Przeboju Lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki „Oszukać los”, „Mimochodem” i „Zanim to powiem”. Album uzyskał status Platynowej Płyty.

Wokalistka ma również w dorobku płyty „Pan i pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich przeboje „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie” czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”.

Najnowszy utwór Anny Wyszkoni „Księżyc nad Juratą” był jednym z przebojów lata 2019 roku.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonym muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Radulim. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad dwudziestu lat pracy na scenie.


Bilety w cenie 119,00 zł (I strefa) i 109,00 zł (II strefa) do nabycia w kasie Filharmonii Koszalińskiej oraz na www.kupbilecik.pl

Sponsorzy:

   sponsor-medicalbeta     sponsor-toyota     sponsor-flens     sponsor-elfa     sponsor-kuncer     sponsor-radewrosnowo

© 2020 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS