Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

Waldemar Malicki z zespołem

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie Waldemar Malicki małe_cr.jpg

Godzina koncertu17.04.2021 r., godz. 16:00

Miejsce koncertuFilharmonia Koszalińska

Kup bilet

Opis rozszerzony:

Na złość konwenansom i przekraczając wszelkie granice – Waldemar Malicki wraca z nowym programem „Naga prawda o klasyce”! Po ubiegłorocznym sukcesie mniejszego składu razem ze swoim zespołem postanowił nadal muzycznie podbijać kulturalne przestrzenie kraju. Bogatsi o nowe doświadczenia, muzycy gwarantują niezapomniane spotkanie, pełne pozytywnej energii, najlepszego dowcipu i głębokich wzruszeń.

 

Ich manifest na sezon 2020-2021 brzmi następująco:

więcej oszałamiającej pianistyki Waldemara Malickiego, wirtuoza igrającego pomiędzy poważnymi klasycznymi brzmieniami a lekkością popkultury,

więcej dramatycznych brzmień sopranu Anity Rywalskiej, mistrzyni wokalistyki i rozbrajających żartów,

więcej obezwładniającego tenoru Marcina Pomykały, fascynującego świetnym głosem i zmysłem aktorskim,

więcej pięknej i frenetycznej wiolonczelistki Małgorzaty Krzyżanowicz, hipnotyzującej połączeniem wdzięku, profesjonalizmu i znakomitego poczucia humoru.

 

Pełen seksapilu czteroosobowy zespół zaprasza na muzyczne widowisko obfitujące w abstrakcyjny humor, krótkie obserwacje obyczajowe i mnóstwo dystansu do samego siebie i otaczającego nas świata. To inteligentna rozrywka, gdzie skecze muzyczne zderzają się z aktualnymi anegdotami, żartobliwie komentującymi naszą rzeczywistość, a bezinteresowna zabawa z poważniejszą refleksją.

Niespotykana nigdzie indziej forma artystyczna nie tylko zagwarantuje mnóstwo oczyszczającego śmiechu, ale także zachwyci wybitną pianistyką, różnorodnością subtelnych klimatów i mnóstwem energetycznych utworów.

W trakcie temperamentnego show artyści będą zaskakiwać, poruszać, a nawet lewitować nad sceną. Słowem, zrobią wszystko, by unieść publiczność ponad teatralnymi fotelami, lub zachwycić, tak, by z rozkoszą zatopiła się ona w brzmieniach i choć na chwilę zapomnieli o szarej codzienności.

Sponsorzy:

   sponsor-medicalbeta     sponsor-toyota     sponsor-flens     sponsor-elfa     sponsor-kuncer     sponsor-radewrosnowo

© 2020 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS