piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego

data:

1 grudnia 2022 r., godz. 20:00

bilety:

I strefa - 139 zł
II strefa - 119 zł

kup bilet

Organizatorem wydarzenia jest Polska Press sp. z o. o. i pisze o nim tak:

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego.

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert złożony z piosenek ich autorstwa nie ma służyć porównaniu ich talentów.

To żywe, muzyczne zestawienie odmiennego podejścia do uczuciowych usiłowań podejmowanych przez poszczególne bohaterki i bohaterów tych małych dzieł sztuki. Często - jak to bywa w życiu - przypadkowych sytuacji prowokujących burzliwy wzrost napięcia emocjonalnego przeradzającego się w nagłe, zaskakujące, acz nieuniknione np. zakochanie. Postaci z piosenek potrafią zapaść na „chorobę” miłości tak samo szybko, jak mozolnie i z trudem się odkochiwać.

Opisać ulotną wymianę spojrzeń, albo spór między zimnym intelektem, a nagłym porywem serca. Czy to w ogóle możliwe? Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski prawdopodobnie przypuszczali, że nie. Ale jako twórcy niemogący i nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba. Opowieść pozornie stara jak świat. „Człowiek czasami serce otworzy…” i dozgonna miłość, albo pasmo uczuciowych nieszczęść gotowe. Albo jedno i drugie.

Stacjonarne punkty sprzedaży biletów:

kasa Filharmonii, ul. Piastowska 2, tel. 94 342 62 20

biuro ogłoszeń Głosu Koszalińskiego, ul. A. Mickiewicza 24, 94 347 35 12

kup bilet