Daty:

  • 4 września 2020 r., godz. 19:00

Bilety:

I strefa - 120 zł
II strefa - 105 zł
balkony - 90 zł

Kup bilet

Irena Santor - niekwestionowana pierwsza dama polskiej piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy artystycznej.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”.

Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z Ireny Santor artystkę wielkiego formatu i ponadczasową. Znają ją wszyscy, jej piosenki są wciąż aktualne, nadal brzmią z tą samą siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z jej osobowością, wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez artystkę - piosenki, które z jej punktu widzenia były i są ważne; melodie, które wpisały się w jej życie, ale także w serca i wspomnienia słuchaczy. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje artystki.

Kup bilet