polska wersja międzynarodowego przeboju teatralnego

daty:

12 marca 2022 r., godz. 10.00, 12.30 i 15

bilety:

I strefa - 85 zł
II strefa - 75 zł
III strefa - 65 zł
IV strefa - 55 zł

Dla dzieci, niemających w dniu spektaklu ukończonego 2. roku życia, wstęp jest bezpłatny, o ile zajmą one miejsce na kolanach opiekuna.

kup bilet

Organizatorem spektakli jest agencja GOOD WALK i pisze o nich tak:

Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski!
Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!
Na scenie zobaczycie wszystkie najważniejsze postacie z bajki: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. W Pontypandy czekają na Was niezwykłe przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół!
Spektakl to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, kolorowe kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiedzą się jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życie dla ratowania innych.
Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

Więcej o spektaklu i jego nowych odsłonach: http://www.strazaksamnazywo.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo

Link do zwiastuna spektaklu: https://youtu.be/zfsk4O4xiAU

http://strazaksamnazywo.pl/faq/