daty:

  • 28 maja 2022 r., godz. 19:00

bilety:

I i II strefa - 75 zł

kup bilet

Organizatorem wydarzenia jest agencja artystyczna Art and Tech, która pisze o nim tak:

Światła! Muzyka! Akcja!

Widowisko, w którym łączymy aranżacje filmowej muzyki z choreografią taneczno-akrobatyczną.

Ponadczasowy repertuar - elementami tworzącymi warstwę muzyczną są trzy suity koncertowe powstałe na podstawie muzyki do takich superprodukcji jak:

"Shrek"
"Jak wytresować smoka"
"Władca Pierścieni - Drużyna Pierścienia"

Wykonana na wysokim poziomie artystycznym treść muzyczno-taneczna jest wzbogacona specjalnie skonstruowaną grą świateł. Czyni to nasze przedsięwzięcie widowiskiem nowym i unikalnym. Jednocześnie proponujemy publiczności najsłynniejsze tematy muzyczne poruszające nieprzemijalne wartości takie jak: przyjaźń, miłość, szacunek i wzajemna pomoc.

Innowacja - czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było!! To kameralny zespół, który dzięki wybitnym aranżacjom przedstawia barwę całej orkiestry. To grupa ludzi, którzy grając tworzą jeden współdziałający organizm i przenoszą widza w świat ulubionych obrazów filmowych.

Połączenie muzyki filmowej z choreografią również jest zjawiskiem nietuzinkowym, ponieważ dotychczasowe projekty muzyki filmowej na całym świecie ograniczają się do realizacji materiału muzycznego. My poszliśmy o krok dalej, łącząc muzykę filmową z tańcem przedstawiającym treść produkcji filmowych. Warto zaznaczyć, że nie są to oderwane od siebie elementy, ale integralne całości muzyczno-fabularne dające odbiorcy pełną satysfakcję z odbioru sztuki ambitnej i zrozumiałej.

Zapraszamy serdecznie!

kup bilet