"Naga prawda o klasyce"

Daty:

  • 11 marca 2022 r., godz. 17:30

Bilety:

120, 100 i 90 zł

kup bilet

Na złość konwenansom i przekraczając wszelkie granice – Waldemar Malicki wraca z nowym programem „Naga prawda o klasyce”! Po ubiegłorocznym sukcesie mniejszego składu razem ze swoim zespołem postanowił nadal muzycznie podbijać kulturalne przestrzenie kraju. Bogatsi o nowe doświadczenia, muzycy gwarantują niezapomniane spotkanie, pełne pozytywnej energii, najlepszego dowcipu i głębokich wzruszeń.

Ich manifest na sezon 2020-2021 brzmi następująco:

więcej → oszałamiającej pianistyki Waldemara Malickiego, wirtuoza igrającego pomiędzy poważnymi klasycznymi brzmieniami a lekkością popkultury,

więcej → dramatycznych brzmień sopranu Anity Rywalskiej, mistrzyni wokalistyki i rozbrajających żartów,

więcej → obezwładniającego tenoru Marcina Pomykały, fascynującego świetnym głosem i zmysłem aktorskim,

więcej → pięknej i frenetycznej wiolonczelistki Małgorzaty Krzyżanowicz, hipnotyzującej połączeniem wdzięku, profesjonalizmu i znakomitego poczucia humoru.

Pełen seksapilu czteroosobowy zespół zaprasza na muzyczne widowisko obfitujące w abstrakcyjny humor, krótkie obserwacje obyczajowe i mnóstwo dystansu do samego siebie i otaczającego nas świata. To inteligentna rozrywka, gdzie skecze muzyczne zderzają się z aktualnymi anegdotami, żartobliwie komentującymi naszą rzeczywistość, a bezinteresowna zabawa z poważniejszą refleksją.

Niespotykana nigdzie indziej forma artystyczna nie tylko zagwarantuje mnóstwo oczyszczającego śmiechu, ale także zachwyci wybitną pianistyką, różnorodnością subtelnych klimatów i mnóstwem energetycznych utworów.

W trakcie temperamentnego show artyści będą zaskakiwać, poruszać, a nawet lewitować nad sceną. Słowem, zrobią wszystko, by unieść publiczność ponad teatralnymi fotelami, lub zachwycić, tak, by z rozkoszą zatopiła się ona w brzmieniach i choć na chwilę zapomnieli o szarej codzienności.

kup bilet