koncert operetkowy

daty:

21 maja 2022 r., godz. 18.00

bilety:

I strefa - 90 zł
II strefa - 80 zł

kup bilet

Organizatorem wydarzenia jest agencja artystyczna MUZYKA'n'TY, która pisze o nim tak:

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce w sali koncertowej Filharmonii Koszalińskiej!

"Ze Straussem przez Wiedeń" to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak „Wielka sława to żart”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy „Czardasz” Montiego.
Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

kup bilet