11 maja 2024 r., godz. 15.00

III STREFA - 70 zł
IV STREFA - 55 zł

kup bilet

Organizatorem wydarzenia jest agencja Good Walk, która rekomenduje je tak:

Bing na Żywo

Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz ze swoimi przyjaciółmi, odwiedzi teatry w całej Polsce!
Premierowy spektakl Bing Na Żywo „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim. Spektakl został zrealizowany pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach, doskonale dostosowany do ich percepcji. Pojawiają się w nim: Bing, Sula, Coco, Pando, Flop w formie przepięknych, wielkoformatowych lalek, które są na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing Na Żywo to wielka teatralna przygoda, wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja zobaczenia na żywo króliczka Binga i jego przyjaciół!
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada, jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy, jak radzić sobie z emocjami, uczuciami, czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem innych.

Przedstawienie zrealizowała agencja artystyczna Good Walk, która jest autorem spektakli dla dzieci: Strażak Sam Na Żywo czy Tomek i Przyjaciele Na Żywo. W Polsce Bing Na Żywo cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu 4 miesięcy, spektakl obejrzało 30 tys. widzów w 27 miastach. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć spektaklu, warto się pospieszyć, bo bilety w każdym mieście bardzo szybko się wyprzedają, a wiele miast odwiedzimy tylko jeden jedyny raz.

Zapraszamy całe rodziny na pierwsze wspólne wyjście do teatru!

Pamiętajcie: Bing na Żywo – to wielka rzecz!

obsada:

Bing – Karol Sławek / Szymon Bujak