Inne

Funkcjonalne

Wydajnościowe

• To wydarzenie minęło.

letni koncert w amfiteatrze w Łobzie

22 czerwca @ 17:00 - 19:00

data i godzina:

22 czerwca 2024 r. (sobota), godz. 17:00

wykonawcy:

Bernard Chmielarz – dyrygent

Justyna Gęsicka – mezzosopran

Krzysztof Zimny – tenor

program:

Leroy Anderson – wiązanka tematów

Leonard Bernstein – „Maria” i „Tonight” z musicalu „West Side Story”

Luigi Denza – „Funiculì funiculà”

James Horner – „My Heart Will Go On” z filmu „Titanic”

Imre Kálmán – czardasz Sylwii i „Co się dzieje? Oszaleję” z operetki „Księżniczka czardasza”; „Ach, jedź do Varasdin” z operetki „Hrabina Marica”

Agustín Lara – „Granada”

Frederick Loewe – „Przetańczyć całą noc” z musicalu „My Fair Lady”

Johann Strauss – uwertura do operetki „Zemsta Nietoperza”

Andrew Lloyd Webber – „Memory” z musicalu „Cats” i „All I Ask of You” z musicalu „The Phantom of the Opera”

Karl Zeller – „Lat dwadzieścia miał mój dziad” z operetki „Ptasznik z Tyrolu”

Data:
Godzina: