Daty:

  • 2 grudnia 2021 r., godz. 17:30

W 2021 roku Anna Wyszkoni będzie obchodzić jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji odbędzie się szereg wydarzeń, z których najważniejszym będzie jubileuszowa trasa koncertowa podsumowująca ćwierć wieku na scenie. Podczas jubileuszowych koncertów nie zabraknie największych przebojów wokalistki: „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Nie chcę cię obchodzić”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „W całość ułożysz mnie”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Księżyc nad Juratą”.
Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli.
Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

Bilety w cenie 119,00 zł (I strefa) i 109,00 zł (II strefa) do nabycia w kasie Filharmonii Koszalińskiej oraz na www.kupbilecik.pl