data:

23 marca 2024 r., godz. 18.00

bilety:

I STREFA - 150 zł
II STREFA - 140 zł

kup bilet

Organizatorem wydarzenia jest agencja artystyczna MMA Lidia Targowska, która rekomenduje je tak:

GOLDEN HIT'S OF 80' Z TOWARZYSZENIEM ORKIESTRY SYMFONICZNEJ - PIERWSZY RAZ W POLSCE !
To wyjątkowe wydarzenie muzyczne ,prawdziwa uczta dla miłośników muzyki z lat 70., 80. i 90. Orkiestra symfoniczna, która towarzyszy artystom na scenie, nadaje utworom niepowtarzalny rozmach i głębię dźwięku. Dzięki tej pełnej pasji i profesjonalizmowi orkiestrze, już od pierwszych dźwięków czujesz się otoczony niesamowitą aurą, która przenosi Cię w inny świat.
Artyści wykonujący te utwory nie tylko są utalentowani muzycznie, ale także wcielają się w emocje i styl oryginalnych wykonawców. Dzięki temu publiczność ma wrażenie, że słucha swoich ulubieńców a ich interpretacje utworów zachowują wierność oryginałom. Wizualna strona koncertu jest równie imponująca. Kolorowe oświetlenie oraz dekoracja tworzą spektakularny pejzaż, który dopełnia muzyczny emocjonalny rollercoaster.
Wykonawcy to soliści Teatru Roma oraz Teatru Rozrywki towarzyszy im niesamowita - Grand Royal Orchestra
To wydarzenie przekracza granice muzyki i staje się pełnym zmysłów doświadczeniem. Koncert "Golden Hits of the 80s" to nie tylko wieczór pełen przebojów, to podróż w czasie, która łączy pokolenia i pozwala każdemu poczuć tę samą miłość do klasyków, które wciąż zachwycają serca słuchaczy na całym świecie. Niezależnie od wieku, to wydarzenie z pewnością zostawi trwałe wrażenie i wspomnienia.