"Celina Kotz i Ami Ensemble zapraszają na muzyczną podróż przez Cztery Pory Roku na Koszalin BassFest!"

data:

14 października 2023 r., godz. 19.00

bilety:

I strefa - 34 zł
II strefa - 29 zł

kup bilet

W ramach Koszalin BassFest! wystąpi wybitna skrzypaczka młodego pokolenia, Celina Kotz, wraz z zespołem Ami Ensemble. W repertuarze koncertu znajdzie się ceniony przez melomanów na całym świecie cykl "Cztery pory roku" Antonio Vivaldiego.

Ami Ensemble to zespół, który tworzą kameraliści młodego pokolenia, liderzy i muzycy czołowych polskich orkiestr. Są to nie tylko laureaci wielu prestiżowych konkursów i festiwali, ale przede wszystkim przyjaciele, dla których wspólne tworzenie muzyki jest drogą do artystycznego spełnienia.

Celina Kotz, zdobywczyni Nagrody Publiczności XV Międzynarodowego Konkursu im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu, to jedna z najciekawszych skrzypaczek młodego pokolenia. Aktywnie działa na wielu płaszczyznach polskiego rynku muzycznego, występując z wieloma renomowanymi orkiestrami i dyrygentami. W 2016 roku zadebiutowała w nowojorskiej Carnegie Hall.

Koncert, na którym wystąpi Celina Kotz wraz z Ami Ensemble, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które pozwoli publiczności na nowo odkryć "Cztery pory roku" Vivaldiego. Jest to również debiutancki występ zespołu w Koszalinie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i doświadczenia na własne uszy interpretacji tych znanych i uwielbianych utworów podczas Koszalin BassFest!