W roli Edith Piaf wystąpi zjawiskowa wokalistka Nathalie Lermitte.

data:

22 kwietnia 2024 r., godz. 20.00

bilety:

I STREFA - 250 zł
II STREFA - 220 zł
III STREFA - 180 zł
IV STREFA - 150 zł
V STREFA - 130 zł

kup bilet

Organizatorem wydarzenia jest agencja artystyczna Good Walk, która rekomenduje je tak:

Po wielkim sukcesie na Broadwayu, w nowojorskiej Carnegie Hall i paryskiej Olympii, ponad 600 koncertach na całym świecie, wspaniały musical ponownie w Polsce!

Światowej sławy spektakl muzyczny, przygotowany z okazji 100 rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki EDITH PIAF.

W roli Edith Piaf wystąpi zjawiskowa wokalistka Nathalie Lermitte.

Po ogromnym sukcesie na całym świecie i ponad 600 występach „Piaf! The Show” ponownie w Polsce! Wyjątkowe widowisko, przygotowanie z okazji 100 rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf. Dwuczęściowy musical, w całości wykonany w języku francuskim, przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie en Roses”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej paryskiej piosenkarki od początków jej kariery aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Roses”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L'Accordéoniste”, „Milord” i legendarne „Non, Je ne Regrette Rien”. W rolę Edith Piaf, wciela się francuska wokalistka i aktorka Nathalie Lermitte, która wspaniale wykonuje utwory Piaf, podbijając serca jej fanów na całym świecie. Na scenie występuje z 4-osobowym zespołem, w bogatej oprawie wizualnej, z niepublikowanymi zdjęciami Edit Piaf w tle.

Od chwili premiery „Piaf! The Show” obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach! Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznymi nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego i DVD, ale również wersji symfonicznej. Musical jest jednym z najbardziej spektakularnych sukcesów francuskiej piosenki na świecie w ostatnich latach. W Polsce gościł już 4 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Tym razem po raz pierwszy zawita do Rzeszowa, Bielska-Białej i Koszalina.

O spektaklu napisali:

„Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono!” – Charles Dumont, legendarny kompozytor Edith Piaf

„Lermitte potrafi cudownie przywołać ducha Edith Piaf” - New York Times

„Lermitte śpiewa, że przechodzą nas ciarki” - The Guardian

„Prawdziwa uczta” - Herald

„Wspaniałe!” - Broadway Blog

„Zdumiewająca muzykalność” – New York Theatre Guide

„Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu” – Timesquare Chronicles

„Ona nie tylko jest wielką wokalistką i aktorką, która odgrywa role Piaf…
Ona jest jak Piaf na scenie” – Alain Delon (aktor)