data:

23 października 2023 r., godz. 17.00

bilety:

I STREFA - 160 zł
II STREFA - 140 zł

kup bilet

Organizatorem wydarzenia jest agencja Music Everywhere, która rekomenduje je następująco:

Koncert KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Twoim życiem. Usłyszysz zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Cichosza”, „Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”.

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE
Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie wokalistów Music Everywhere, goście specjalni: Kuba Jurzyk i Natalia Piotrowska-Paciorek, band, wizualizacje... To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: „Jesteś lekiem na całe zło”, „Byłaś serca biciem”, „Jest taki samotny dom”, „Czas nas uczy pogody” i wielu innych.

https://www.youtube.com/watch?v=Ptg_KbYbbcM

MUSIC EVERYWHERE
Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Rodowicz, Rynkowskiego Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

GOŚCIE SPECJALNI
Kuba Jurzyk i Natalia Piotrowska-Paciorek - ich głosy rozbrzmiewają nie tylko w teatrach i salach koncertowych w całej Polsce, lecz także w produkcjach filmowych, m.in. Disney’a. Utalentowani artyści młodego pokolenia i absolutna czołówka polskiego musicalu.

Jesteście gotowi na wokalny rollercoaster? Karuzela gna! Wsiadajcie do muzycznej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom muzyki rozrywkowej!