data:

24 stycznia 2024 r., godz. 19.00

bilety:

I STREFA - 229 zł
II STREFA - 209 zł

Organizatorem wydarzenia jest agencja KULTURA ŻYJE, która rekomenduje je tak:

KONCERT OBJĘTY PATRONATEM FUNDACJI im. ZBIGNIEWA WODECKIEGO

Goście specjalni: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz
Polyphonics Choir&Band

Agencja koncertowa Kultura Żyje pragnie zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert! To prawdziwa gratka dla polskiej publiczności, która od dziesięcioleci rozkochana jest w piosenkach i głosie Zbigniewa Wodeckiego!
WODECKI welcome to – to wielowymiarowe widowisko sceniczne prezentujące największe przeboje twórcy „Chałup”. Oprócz doświadczenia muzyki na żywo w autorskich aranżacjach (Włodzimierz Korcz, Max Fedorov, Jan Krutul) na solistów, zespół wokalny i band instrumentalny, okraszonej feerią świateł i ruchem scenicznym, wsiądziemy do wehikułu czasu, którego stery przejmą Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, by zabrać nas w świat żywych wspomnień o Zbigniewie Wodeckim, opowiedzieć je, wyśpiewać i wygrać.
Fenomenalne, wymagające ekstremalnych czasem umiejętności wokalnych, popisy 10-osobowego zespołu Polyphonics pod kierownictwem Pawła Głowińskiego, przyprawiające o dreszcz brzmienie żywej trąbki, skrzypiec, fortepianu, gitary basowej czy perkusji, przeboje takie jak „Zacznij od Bacha”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Z tobą chcę oglądać świat” czy „Oczarowanie”, a także wzruszająca podróż do przeszłości z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi - to wszystko czeka Państwa podczas kolejnego już koncertu w ramach projektu WODECKI welcome to!
Po gorącym przyjęciu projektu podczas koncertów pilotażowych we Wrocławiu i Toruniu w czerwcu 2023, tym razem zapraszamy Państwa do Koszalina! Tego nie można przegapić!

kup bilet