Inne

GOLDEN HITS OF QUEEN

11 listopada @ 18:00 - 19:30

Summary

Organizatorem wydarzenia jest agencja MMA Lidia Targowska, która rekomenduje je tak:

„Golden hits of Queen z towarzyszeniem orkiestry” to spektakularne muzyczne wydarzenie, które zjednuje serca zarówno miłośników zespołu Queen, jak i fanów muzyki z całego świata. To wyjątkowa okazja, by przenieść się w czasie do złotych lat twórczości legendarnego zespołu. Podczas tego koncertu, zespołowi Queen towarzyszy olśniewająca orkiestra, która dodaje magii do już doskonałych utworów. Symfoniczne aranżacje tworzą pełne emocji i głębokie brzmienie, podkreślając wyjątkową ekspresję głosu Freddiego Mercury'ego i unikalne instrumentarium grupy. Wypełniony energią zestaw największych przebojów Queen, takich jak „Bohemian Rhapsody”, „We Will Rock You” czy „Don't Stop Me Now”, przenosi publiczność na niezapomnianą muzyczną podróż. Każdy utwór jest odśpiewywany i wykonany z pasją i oddaniem, dzięki czemu każdy fan może ponownie poczuć chwile, które na zawsze zapisały się w historii muzyki. Ta wyjątkowa energetyczna mieszanka rocka i orkiestry wywołuje zawrotną dawkę emocji i podziwu dla talentu i genialności Queen. Wysmakowane aranżacje wzbogacają utwory, ukazując je w zupełnie nowym świetle, zachowując jednocześnie ich pierwotny charakter i ducha. „Golden hits of Queen z towarzyszeniem orkiestry” to pełne muzyczne doznanie, które nie tylko oddaje hołd zespołowi Queen, ale także inspirować może kolejne pokolenia artystów i fanów do odkrywania piękna muzyki w różnych jej odcieniach. To spektakl, który przekracza granice czasu i przestrzeni, łącząc pokolenia w uwielbieniu dla nieśmiertelnej muzyki Queen. Bez wątpienia jest to wydarzenie, które pozostawia trwałe wrażenie i dostarcza niezapomnianych chwil dla wszystkich uczestników.

Kamil Franczak - wokal wiodący
Wokalista, aktor i songwriter. Laureat festiwali oraz nagród muzycznych. Debiutował w Opolu w 2010 roku z zespołem Zero Procent, z którym w latach 2004 - 2013 wydał dwa albumy i zagrał setki koncertów. W latach 2011 - 2012 współprowadził młodzieżowy program „Poziom 2.0”, emitowany na antenie TVP2.
Na deskach teatralnych debiutował w 2011 roku rolą Moritza Stiefela w musicalu „Przebudzenie wiosny” w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Od tego czasu zagrał na tej scenie główne role m.in. w musicalach „Producenci”, „Sweeney Todd”, „Niedziela w parku z Georgem”, „Jak odnieść sukces w biznesie zanadto się nie wysilając” czy „Cabaret”. Za rolę Mistrza Ceremonii w tym ostatnim tytule otrzymał nagrodę artystyczną Złota Maska 2019.W 2022 roku pod pseudonimem FRANKY wydał swój pierwszy solowy album pt. „#lubiecie”, a pochodzący z niego utwór „lustracja” został uhonorowany nagrodą Grand Prix podczas XVIII Carpathia Festival w Rzeszowie (2022).
W niezwykłej muzycznej podróży śladami zespołu Queen będzie towarzyszyć będzie jedyna w swoim rodzaju Her Majesty Orchestra złożona z najlepszych polskich oraz zagranicznych muzyków, którzy tworzą niesamowity zespół. Muzycy pracowali z takimi sławami jak m. in.: Gordon Haskel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince, Krzesimir Dębski, Adam Sztaba, Maciej Niesiołowski.

11 listopada 2024 r., godz. 18.00

bilety: