Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

Adjarian Song and Dance

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie Nartebi nowe małe.jpg

Godzina koncertu26.09.2019 r., godz. 19:00

Miejsce koncertuFilharmonia Koszalińska

Kup bilet

Opis rozszerzony:

Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew – czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą – artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia. 

I oto przed Państwem Narodowa Perła Gruzji - zespół "Adjarian Song and Dance''. Zespół otrzymał liczne certyfikaty i dyplomy merytoryczne, a także nagrody pieniężne i jedne z największych uznań krytyków. 

W 2016 roku zespół uzyskał status akademicki dzięki nauczaniu i technikom, których udziela mu Temuri Koridze, światowej sławy i najbardziej elitarny tradycyjny artysta tańca w Gruzji. 

Zespół współpracował i występował z największymi gwiazdami tradycyjnej sztuki w tym regionie kraju, a dzięki tej wspaniałej historii nadal lubi dzielić się swoją tradycyjną sztuką z innymi kulturami i narodami na całym świecie. Teraz może go obejrzeć również polska publiczność. 

Zapraszamy na spotkanie z tancerzami przybywającymi ze szczytów Kaukazu niczym orły i pragnącymi z gracją innego królewskiego ptaka - łabędzia - przekazać Państwu dawkę wrażeń mocnych jak gruzińskie wino i oszałamiających jak tamtejsze powietrze...


Bilety w cenie 120,00 i 100,00 złotych do nabycia w kasie Filharmonii Koszalińskiej i na www.kupbilecik.pl

Sponsorzy:

   sponsor-medicalbeta     sponsor-toyota     sponsor-flens     sponsor-elfa     sponsor-kuncer     sponsor-radewrosnowo

© 2019 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS