Filharmonia-logo
Tytuł artykułu

Kortez

Opis koncertu

Ozdobnik - nuty

Zdjecie Kortez 265.jpg

Godzina koncertu5.04.2016 r., godz. 19:00

Miejsce koncertuKoszalin, Filharmonia Koszalińska

Kup bilet

Opis rozszerzony:

Kortez to 26-cio letni kompozytor i wokalista pochodzący z Iwonicza.
Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać, a po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie jednak nie został zauważony przez jurorów.
Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”. Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem, z którego umiejętnie korzysta. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Jego debiutancka płyta “Bumerang” - intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku - to jedna z najlepiej przyjętych płyt w ostatnich latach.
W jednej z recenzji można przeczytać: „Nie przypominam sobie też innej płyty, na której ktoś obcy tak trafnie opisał to, co składa się na moje życie. Naprawdę. Wyjątkowa rzecz pięknie zaśpiewana przez wyjątkowego chłopaka.”

Bilety w cenach: 79 zł (strefa B), 89 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.kupbilecik.pl oraz w kasie Filharmonii Koszalińskiej

Sponsorzy:

       sponsor-toyota   sponsor-elfa  

© 2019 Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie

Wykonanie: WEBSERWIS